Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální aktuality

MOTIVAČNÍ KALENDÁŘ
Ti, kdo nás sledují delší dobu, a ještě více ti, kdo čtou články zde na webu či znají moji knihu, jistě ví, jak velký důraz klademe na "ježdění hlavou." Je to ovšem velmi náročné, těžké a někdy až bolestné. Místo rychlých řešení vás čeká jen spousta a spousta práce. Abyste mohli na této ceště pokračovat, potřebujete především obrovské množství MOTIVACE. Proto vznikl tento kalendář. Snad vám na vaší cestě pomůže :) Blíží se Vánoce a časy dobrých skutků, a proto 30 Kč z každého prodaného kalendáře bude věnováno na konto Koňské záchytky (https://www.konskazachytka.cz). Na všech fotkách z kalendáře je náš nádherný Gallardo a já jsem tam jen dvakrát, takže se nebojte, že bych vás strašila celý rok! :)
Kalendář můžete objednat ZDE 

PŘEDVÁNOČNÍ ESHOP
Vánoce se kvapem blíží a knížky, které objednávam ze zahraničí tak, aby ceny byly nejlevnější na českém trhu, mají doručovací lhůtu cca 2 - 3 týdny. Z toho vyplývá, že pokud zvažujete objednání některé z eshopových knížek, včera bylo skoro pozdě. Ještě jsem nějaké doobjednala do zásoby, nicméně pokud se knihy vyprodají, nové do Vánoc již nestihnou přijít, tak s tím prosím počítejte. 
Stejně tak případnou objednávku obnosku prosím nenechávejte na poslední chvíli, uzavírka předvánočních objednávek bude 15.12.2017. 

JAK SE STÁT LEPŠÍM JEZDCEM
Je téměř neskutečné, že znákladu 500 kusů knížky zbývá k tomuto okamžiku jen 15 posledních kusů. Dotisk plánuji, ale rozhodně ne do Vánoc. Díky díky díky moc za váš zájem!

DALŠÍ KNIHA
Mám rozepsanou další knížku, tentokrát poměrně dost (jezdecko)technicky zaměřenou, ovšem momentálně nemám žádný čas na ni pracovat a už vůbec ji dopsat. Přesné téma zatím prozrazovat nechci, aby mi můj geniální nápad nikdo nevyfoukl :) Ovšem bude tam i hodně obrázků a ilustrací a bude dost náročná na přípravu. Zatím je to tedy hudba budoucnosti, ale snad ne moc vzdálené. 

TESTOVÁNÍ 3D PONY OBNOSKU
Vzhledem k vašemu zájmu o obnosky jsem se rozhodla pořádat testování, abyste si je mohli vyzkoušet přímo u vás na vašem koni a ověřit si, zda je to pro vás to pravé. Zatím posílám do světa PONY obnosek se třemi kroužky. Standarní obnosky se také budou testovat, ale momentálně nemám žádný volný a do Vánoc asi ani nebude, takže s testováním začneme až po Novém roce. 
Testování bude probíhat následujícím způsobem:
=> obdržíte obnosek poštou, máte cca 3 - 4 dny na otestování, posíláte dalšímu človeku na seznamu. 
Důležité pokyny:
- s obnoskem zacházet jako s vlastním
- odesílat "čistý" - nemýt, ale třeba jen lehce otřít hadříkem, prostě ať není od bahna a chlupů; v extrémním případě lze ošetřit jako uzdečku - čili otřít houbičkou se sedlovým mýdlem a namazat
- posílat doporučeně
- vždy si vyfoťte, v jakém stavu byl obnosek u vás, ať se předejde případným sporům
Přihlašovat na testování pony obnosku se můžete zde 

Na základě shromážděných informací vytvořím pořadník a rozešlu ho mezi účastníky.

JEZDECKÝ KOUČINK
Vzhledem k mému kritickému nedostatku času je jezdecký koučink stále pozastaven, snad v příštím roce opět začneme.

PRODÁVÁM SEDLO - KENTAUR KALYPSO komora č. 4
Gallardo bohužel ze sedla vyrostl a potřebujeme jiné, proto s těžkým srdcem to naše prodáváme. Můžete si ho prohlédout třeba na Facebooku

CO PŘÍŠTÍ ROK?
V hlavě mám spoustu nápadů a projektů do příštího roku, kolik toho stihnu, je otázka. Možná se s Gallardem z legrace objevíme na nějakých závodech, vše bude záležet na naší formě, času a také penězích, čímž nenápadně apeluji na případné sponzory, aby se rozhodně neváhali ozvat, určitě se domluvíme ;)

Díky za pozornost a mějte se krásně!
K. 
  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Přihlášení

Poslední fotografiereklama


Mail listArchiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 601293
Měsíc: 14332
Den: 440