Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak nás neztratit z dohledu

Drazí čtenáři webu nechsenest.cz, FB či Insta followeři, naši milí příznivci,  


mým oblíbeným komunikačním kanálem je Facebook, ale ten chystá značné změny v News feedu, což jsou vlastně příspěvky na vaší zdi. Dle svých zakladetelů se chce vrátit více k sociálnímu síťování, tedy bude upřednostňovat příspěvky od vašich přátel/rodiny před příspěvky z vámi sledovaných stránek. Ovšem placené příspěvky a reklamu tam nechá, mazaně. Vzhledem k tomu, že dokud nebudeme mít sponzory, sponzorované příspěvky zavádět nehodlám, mohlo by se tak snadno stát, že vám většina nových příspěvků FB Nechsenést.cz - Drezura s lehkostí zůstane skryta. Co s tím můžeme udělat?
Pokud si chcete pojistit, že o nic nepřijdete, níže nabízím několik možností. Pokud zkombinujete všechny, neunikne vám opravdu nic :)
1. Na Facebooku si otevřete stránku Nechsenést.cz - Drezura s lehkostí a nastavte si zobrazování příspěvků dle obrázku níže (zakliknout Sleduji a Zobrazit jako první):

23755368_793404540851882_7834679487929761910_n.jpg

2. Lajkujte a komentujte příspěvky na FB - zní to teda jako trapný promo, ale Facebook sám vybírá, co vám ukáže, na základě několika kritérií. Jedním z nich je, zda tyto příspěvky vyvolávají diskuzi - tedy zda jsou komentovány a lajkovány. Prý tím chce podpořit komunikaci lidí na síti. 

3. Sledujte na Facebooku můj osobní profil - Kristýna Šmídová - příspěvky z FB Nechsenést často sdílím i tam. 

4. Zobrazujte si "Kanál stránek" (Explore feed) - tam FB schovává příspěvky stránek, které sledujete:

bez-nazvu.jpg

5. Sledujte Instagram @kristyna.nechsenest - vzhledem k nové politice Facebooku budu příspěvky duplikovat do obou sítí, plus na Instagram dávám více fotek a i nějaké ty "stories"

6. Sledujte náš youtube kanál NechsenestCZ - nová videa začnou zase přibývat, slibuju :) 

7. No a pochopitelně také sledujte tento web :)

Děkuji za pozornost a doufám, že zůstaneme v kontaktu :)
K.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Přihlášení

Poslední fotografiereklama


Mail listArchiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>


Statistiky

Online: 6
Celkem: 601281
Měsíc: 14327
Den: 444