Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co pro vás můžeme udělat

Hned na úvod se chci omluvit, že naše časové možnosti jsou značně omezené. Koním a tréninku jezdců se věnujeme ve svém volném čase, proto bohužel zdaleka nemůžeme vyhovět všem. Přesto se pokusíme v našem napjatém rozvrhu najít nějakou tu skulinku třeba i pro vás. Následuje nedefinitivní výčet služeb, které vám můžeme nabídnout.

 

MVDr. Filip Kološ

p1590432.jpg

Veterinární lékař není jen povolání, je to životní styl. Filipa můžete zastihnout (ne že bych to vašim koním přála) převážně na Klinice koní při VFU v Brně, kde působí. Jeho koníčkem je chiropraxe koní, je úspěšným absolventem kurzu chiropraxe koní a psů pro veterináře na BackBone Academy v Německu. Věnuje se taktéž koňské zubařině. Orientační ceny následují:

Chiropraktické ošetření koně………….. 1000 - 1500Kč + cesta

Ošetření/broušení zubů koně…………… 800Kč + cesta (+ sedace dle potřeby)   

V omezeném rozsahu Filip poskytuje i tréninky koním a jezdcům, ideálně větší skupiny koní, pokud zorganizujete soustředění, rád se nechá pozvat.

Cena tréninkové lekce (cca 60 min) ………….. 600Kč + cesta

Ostatní veterinární ošetření či další formy spolupráce po domluvě.

Kontakt MVDr. Filip Kološ, tel. 777 107 128

 

Mgr. Kristýna Šmídová

dsc_7068.jpg

Vzhledem k mým intenzivním mateřským povinnostem momentálně nenabízím tréninky mimo mou domovskou stáj poblíž Hustopeč u Brna. Pokud tedy máte zájem o trénink, můžete se vypravit přímo za mnou i s vaším koněm.

Cena lekce (cca 60 min)  na vlastním koni činí 400 Kč, v areálu je možno ustájit koně i na více dní. Cena za ustájení činí 300 Kč/den (resp. noc). 

V omezeném rozsahu a pro jezdce vážící do 70 kg je možnost dojet si potrénovat přímo s Gallardem (ze sedla, ze země či kombinovaně), cena lekce činí 600 Kč.

Čas od času taktéž pořádám s Gallardem workshopy u nás ve stáji, kdy se tematicky věnujeme určité jezdecké oblasti (práce ze země, lonžování na dvou lonžích, správný sed, atd.). Workshopy bývají max pro 5 účastníků, info o jejich konání se vždy objeví na Facebooku Nechsenést – Drezura s lehkostí.

Pokud je pro vás přijatelnější online forma spolupráce, nabízím možnost jezdeckého koučinku ve formě Skype rozhovoru (konzultace po mailu ani po chatu neposkytuji, protože se domnívám, že nejsou dostatečně efektivní). Více informací k jezdeckému koučinku ZDE.

Cena online koučinku činí 300 Kč /45 min, délku konzultace je možno upravit dle domluvy.

 

Kontakt:

email - kristyna@nechsenest.cz

Skype - kristynato 

Facebook Nechsenést – Drezura s lehkostí

 

Dříve jsme s Filipem pořádali společná soustředění, momentálně to vzhledem k mým mateřským povinnostem není možné. Nicméně v budoucnu se snad i k této formě soustředění opět vrátíme. 

K.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Přihlášení

Poslední fotografiereklama


Mail listArchiv

Kalendář
<< listopad / 2018 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 571475
Měsíc: 10515
Den: 360