Co pro Vás můžeme udělat

Hned na úvod se chci omluvit, že naše časové možnosti jsou značně omezené. Koním a tréninku jezdců se věnujeme ve svém volném čase, proto bohužel zdaleka nemůžeme vyhovět všem. Přesto se pokusíme v našem napjatém rozvrhu najít nějakou tu skulinku třeba i pro vás. Následuje nedefinitivní výčet služeb, které vám můžeme nabídnout.

Mgr. Kristýna Šmídová

V omezeném rozsahu již opět trénuji jezdce. Jezdecká soustředění z časových důvodů sama nepořádám, nicméně nebráním se pozvání na zorganizovanou akci 🙂

Cena lekce (cca 60 min)  na vlastním koni činí 500 Kč (+ cesta). Je možné s koněm přijet trénovat i do naší domovské stáje v Mikulově na více dní. Cena za ustájení činí 333 Kč/den (resp. noc).

Jezdci vážící do 70 kg si mohou dojet potrénovat přímo s Gallardem (ze sedla, ze země či kombinovaně), cena lekce činí 600 Kč.

Věnuji se copywritingu, ráda vám pomůžu s vašimi texty na webech, sociálních sítích nebo kdekoliv jinde (no možná úplně kdekoliv ne ;). K ruce mám šikovného korektora (pro komplikovanější texty), web designéra, fotografku i zdatné překladatele.

Čas od času taktéž pořádám s Gallardem workshopy u nás ve stáji, kdy se tematicky věnujeme určité jezdecké oblasti (práce ze země, lonžování na dvou lonžích, správný sed atd.). Workshopy bývají max pro 5 účastníků, info o jejich konání se vždy objeví na Facebooku Nechsenést – Drezura s lehkostí.

Pokud je pro vás přijatelnější online forma spolupráce, nabízím možnost jezdeckého koučinku ve formě Skype rozhovoru (konzultace po mailu ani po chatu neposkytuji, protože se domnívám, že nejsou dostatečně efektivní). Více informací k jezdeckému koučinku ZDE.

Cena online koučinku činí 300 Kč/45 min, délku konzultace je možno upravit dle domluvy.

Kontakt:
E-mail: kristyna@nechsenest.cz
Facebook: Nechsenést – Drezura s lehkostí

MVDr. Filip Kološ

Veterinární lékař není jen povolání, je to životní styl. Filipa můžete zastihnout převážně na Klinice koní při VFU v Brně, kde působí. Jeho koníčkem je chiropraxe koní, je úspěšným absolventem kurzu chiropraxe koní a psů pro veterináře na BackBone Academy v Německu. Věnuje se taktéž koňské zubařině. Orientační ceny následují:

Chiropraktické ošetření koně………1 000 – 1 500 Kč + cesta

Ošetření/broušení zubů koně………800 Kč + cesta (+ sedace dle potřeby)  

V omezeném rozsahu Filip poskytuje i tréninky koním a jezdcům, ideálně větší skupiny koní, pokud zorganizujete soustředění, rád se nechá pozvat.

Cena tréninkové lekce (cca 60 min) ………….. 600 Kč + cesta

Ostatní veterinární ošetření či další formy spolupráce po domluvě.

Kontakt MVDr. Filip Kološ, tel. 777 107 128

Dříve jsme s Filipem pořádali společná soustředění, momentálně to vzhledem naší časové vytíženosti je poměrně komplikované. Nicméně v budoucnu se snad i k této formě soustředění opět vrátíme.