Co pro Vás můžeme udělat

Hned na úvod se chci omluvit, že naše časové možnosti jsou značně omezené. Koním a tréninku jezdců se věnujeme ve svém volném čase, proto bohužel zdaleka nemůžeme vyhovět všem. Přesto se pokusíme v našem napjatém rozvrhu najít nějakou tu skulinku třeba i pro vás. Následuje nedefinitivní výčet služeb, které vám můžeme nabídnout.

Mgr. Kristýna Šmídová

V omezeném rozsahu již opět trénuji jezdce. Jezdecká soustředění z časových důvodů sama nepořádám, nicméně nebráním se pozvání na zorganizovanou akci 🙂

Pokud byste rádi viděli Gallarda naživo, můžete se zorganizovat v menší skupince a dojet za námi do stáje na tématický workshop. Budeme se věnovat oblasti, kterou potřebujete probrat (např. práce ze země, lonžování na dvou lonžích, správný sed atd.) a budete si moci ledacos i prakticky osahat. 🙂  . 

Pokud je pro vás přijatelnější on-line forma spolupráce, nabízím možnost jezdeckého koučinku ve formě Skype rozhovoru (konzultace po mailu ani po chatu neposkytuji, protože se domnívám, že nejsou dostatečně efektivní). Více informací k jezdeckému koučinku ZDE.

Věnuji se copywritingu, ráda vám pomůžu s vašimi texty na webech, sociálních sítích nebo kdekoliv jinde (no možná úplně kdekoliv ne ;). K ruce mám šikovného korektora (pro komplikovanější texty), web designéra, fotografku i zdatné překladatele.

Kontakt:
E-mail: kristyna@nechsenest.cz

Tel.: 724 976 226

Facebook: Nechsenést – Drezura s lehkostí

 

MVDr. Filip Kološ

Veterinární lékař není jen povolání, je to životní styl. Filipa můžete zastihnout převážně na Klinice koní při VFU v Brně, kde působí. Jeho koníčkem je chiropraxe koní, je úspěšným absolventem kurzu chiropraxe koní a psů pro veterináře na BackBone Academy v Německu. Věnuje se taktéž koňské zubařině. 

V omezeném rozsahu Filip poskytuje i tréninky koním a jezdcům, ideálně větší skupiny koní, pokud zorganizujete soustředění, rád se nechá pozvat.

Ostatní veterinární ošetření či další formy spolupráce po domluvě.

Kontakt MVDr. Filip Kološ, tel. 777 107 128

Dříve jsme s Filipem pořádali společná soustředění, momentálně to vzhledem naší časové vytíženosti je poměrně komplikované. Nicméně v budoucnu se snad i k této formě soustředění opět vrátíme.