Copywriting
3 Led, 2020 |

Psaní mě baví, hodně baví. Ráda vám pomůžu s jakýmikoliv texty. Ať už jde o váš web, e-shop, blog, příspěvky na sociálních sítích, životopis, PR texty či libovolnou prezentaci. Napíšu, přepíšu, upravím, co je třeba.

Naše spolupráce se však nemusí omezovat pouze na psaný projev, můžeme se spolu zaměřit i na vaši marketingovou strategii, vizuální stránku, komunikaci s klienty či celkové působení na vašeho klienta (UX).

Umím napsat text, aby byl čtivý, poutavý, vtipný, emotivní, stručný a výstižný, aktivizující nebo informativní, přesně podle vašich potřeb. Vždy se soustředím na to, aby texty co nejvíce vystihovaly vás, vaši osobnost, styl, prostě jako byste je psali vy sami. Píšu texty pro vás a o vás.

Mým stěžejním tématem jsou koně, nicméně mám široký rozhled a nebojím se žádné oblasti. Tvořila jsem texty pro rozličné obory – porodnictvím začínaje a opravami silnic konče. Dorozumím se anglicky a francouzsky.

 

 

K ruce mám šikovného grafika / web designéra, se kterým spolupracujeme na tvorbě (úpravách) webů a e-shopů pro klienty, zkušenou fotografku a také profesionálního korektora pro složitější texty. Spolupracuji rovněž s překladately z/do angličtiny, němčiny a francouzštiny.

Ceny se odvíjí od náročnosti, množství textu a termínu dodání, nicméně má obvyklá sazba je 300 Kč/hod.

Napište mi, pobavíme se, domluvíme se. Těším se na spolupráci!

K.

Reference

Nechsenest.cz – Moje internetové dítě, taky trochu kovářova kobyla. Nicméně stále se jedná o výkladní skříň mé práce, jsem autorkou veškerých textů, článků, příspěvků na socsítích, prostě zcela všeho.

Kladruber horse – V tomto nádherném projektu mám na starost web, socsítě, fotografie, texty, komunikaci s klienty a vše, co je zrovna potřeba.

Rainbow Ride – Správa socsítí, texty na web, produktové texty e-shopu, letáky, FB a Google reklamy,  

Yourbirth.cz – Spoupráce na vytváření textů na web.

Kavalino.cz – Korektury některých textů