Fotografie Katarzyny Okrzesik-Mikołajek exkluzivně v e-shopu Nechsenest.cz
14 Led, 2021 |

V roce 2020 jsem měla to obrovské štěstí se osobně setkat s fotografkou Katarzynou Okrzesik-Mikołajek, jejíž práci již dlouhou dobu obdivuji na Facebooku, Instagramu nebo Youtube. Během focení pro kladrubské koně ze stáje JS Maneo jsme se spřátelily a díky tomu mám tu čest vám exkluzivně na Nechsenest.cz nabídnout ke koupi její fotografie.

Katarzyna je původem polská fotografka, která sídlí v Kanadě. Cestuje po celém světě a zachycuje nádherné koně v úchvatných lokacích. Pyšní se také několika vítězstvími ve významných světových fotografických soutěžích a je považována za jednu z nejlepších fotografek koní na světě. Obdivuji především její neskutečný talent zachytit podstatu koní, jejích duši a magickou atmosféru, která je obklopuje.

V e-shopu pro vás máme na výběr více než 60 barevných a černobílých fotografií s různou atmosférou, dynamikou i barevným laděním. Vzhledem k vysoké umělecké hodnotě fotografií a jejich mnohdy až abstraktnímu dojmu dokonale doplní každý interiér. Rozměry začínají na 30 x 30 cm a končí až na úctyhodných 100 x 150 cm. Formáty snímků je možné přizpůsobit individuálním požadavkům. Vybírat a objednávat můžete ZDE

Fotografie jsou tištěny v zahraničí, dodací lhůta je cca 3 týdny.

Katarzyna pořádá fotografické workshopy, kde se můžete přiučit mnohé o její technice focení i následné postprodukci. Pro více informací navštivte její web https://photo-equine.com.

V květnu 2021 Se uskuteční 1. fotografický workshop i v ČR! Více informací naleznete ZDE.