Nechsenest a HORSEandME.eu zahajují spolupráci

autor: | Úno 5, 2021 | Aktuality | 0 komentářů

S velkou radostí vám oznamuji, že jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci s HORSEandME.eu. Slovo dalo slovo a zjistili jsme, že k sobě máme velmi blízko. Naše projekty/e-shopy vznikly přirozeně, z lásky ke koním a z čirého nadšení pro věc.

E-shop HORSEandME.eu vám asi představovat nemusím, pokud máte internet, určitě o nich víte. Je to rodinná firma milovníků koní, která se stále rozvíjí a rozšiřuje svou nabídku. Ke spolupráci s nimi mě přesvědčil i fakt, že se pyšní skvělým hodnocením od zákazníků, což potvrzují nejen on-line recenze, ale i mí známí koňáci. Navíc jsou to milí a příjemní lidé a s těmi se vždy pracuje báječně.

Spolupracovat budeme hned v několika oblastech. HORSEandME.eu mě požádali, zda bych pro ně testovala produkty, tvořila recenze, psala články a natáčela videa a návody. S tím jsem samozřejmě nadšeně souhlasila. Mou první podmínkou však bylo, že o kvalitě produktů, které budu představovat, musím být přesvědčená a nikdy nebudu doporučovat nic, co bych si sama nevybrala pro sebe nebo svého koně. S tím bez sebemenších námitek souhlasili.

Určitě si říkáte, jestli s toho plynou i nějaké výhody pro vás. Výborná zpráva je, že ROZHODNĚ ANO! 😊 Těšte se na slevové kódy, slevové akce a rozličné bonusy, které pro vás společně chystáme. Věřím, že přínosem budou i informace z videí, kde se dozvíte nejen o novinkách na trhu s jezdeckým vybavením, ale také tipy a návody, jak je používat, a další zajímavosti. Už se nemůžu dočkat!

Pokud rádi sledujete sociální sítě Nechsenest.cz, nic vám neunikne. O všech novinkách, akcích a slevách budete informování také v mých pravidelných měsíčních newsletterech, které rozesílám vždy začátkem každého měsíce.

Tahle příležitost pro mě znamená další krok na cestě za mými sny. Nic z toho by nebylo možné bez vás a bez vaší podpory. Mnohokrát vám děkuji, že vás zajímám a že mě sledujete. Jste součástí mé cesty.

K.

Nejnovější články

Představ si, že jsi kůň

Představ si, že jsi kůň

Představ si, že jsi kůň. Zrozen k volnosti, ke svobodě pohybu a rozhodování, zrozen ke zvídavosti, odpovědnosti za své volby, byť s rizikem zaplacení ceny nejvyšší. Miliony lety evoluce naprogramován k extrémní vnímavosti k nebezpečí, k co nejrychlejšímu úniku před...

Gallardův deník díl 30.

Gallardův deník díl 30.

Kde se vzal, tu se vzal, 26. 3. 2022 k nám přibyl 3letý starokladrubský valášek (z úžasného chovu JS Maneo) Sacramoso Fantastica IV-38, tedy náš Fanda. Z bezpečnostních důvodů jsme koně zase rozdělili, hřebec s poníkem zůstali v jednom výběhu a ke Gallardovi jsme...

Gallardův deník č. 29

Gallardův deník č. 29

Dívám-li se zpátky na naši společnou historii s Gallardem, převládá ve mně pocit, že jsem vždy jezdila méně, než jsem vlastně chtěla. Jako by nás stále něco brzdilo. Moje mateřské dovolené nás výrazně zpomalily téměř na 5 let, potom to byly různě (ne)sjízdné jízdárny,...