Pozvánky na další semináře s hraběnkou Julianne Weinberg-Lessing v Brně
17 Čvc, 2019 |

Dovolujeme si vás pozvat na další dva semináře s hraběnkou Julianne Weinberg-Lessing, které se budou konat ve dnech 14. 9. a 19. 10. 2019 v areálu Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně.

Téma prvního, zářijového semináře zní Korektní sed na koni a jeho výuka na lonži II. – technická část. Odkaz na událost na Facebooku naleznete ZDE. Říjnový seminář se pak bude odehrávat dle tématu Základní jízdárenské linie a jejich správné provedení. Odkaz na událost na Facebooku naleznete ZDE.

Struktura seminářů zůstává zachována – dopoledne využijeme k teoretické části, odpoledne potom na hale VFU pokračujeme praktickými ukázkami na figurantech. Nevím, zda vás tato informace potěší či nikoliv, ale na obou seminářích budeme mezi figuranty i Gallardo a já. Pokud jste se účastnili minule, jistě to již víte, ale pokud ne, ubezpečuji vás, že to určitě bude plodně strávený čas v příjemné společnosti. 🙂

Milou novinkou je nižší cena pro účastníky do 15 let. Pokud jste první seminář nestihli, nemusíte se obávat, že na dalších budete “ztraceni”. Výklad je veden formou velmi dobře stravitelnou pro všechny úrovně jezdců.

Přihlásit na seminář se můžete pomocí mailu seminar.lonz@seznam.cz. Rovněž se tamtéž obraťte i s jakýmkoliv doplňujícím dotazem. Organizátoři Barbora a Pavel Nadymáčkovi vám rádi odpoví.

Moc se na vás a na inspirativní seminářovou atmosféru těšíme, tedy já, Gallardo o tom ještě neví, tak pssst… A za případné sdílení události budeme moc vděční.

Děkujeme!

K.