Zimní novinky od nás
27 Led, 2013 |

V prosinci se uskutečnila pro nás poměrně významná událost – první společné vystoupení. Stalo se tak 13. prosince 2012 při příležitosti znovuotevření jezdecké haly na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně, kde Filip působí.

Filip s Bon Voyagem jsou již zkušení harcovníci, co se vystoupení týče. Pro mě to byl však zážitek zcela nový a přiznám se, že jsem se té myšlence poměrně dlouho bránila, protože veřejné vystupování není zrovna aktivita, kterou bych s oblibou vyhledávala. Nicméně nakonec jsem podlehla, přece jen jsem chtěla Bon Voyageovi zase dopřát potlesk publika, který má tak rád.

Naši čtveřici doplnil ryzák Ramoz, který se Filipem vystupoval podruhé – poprvé to bylo na Majálesu VFU v létě 2012. Ramoz patří naší věrné trénující Helence Enenkelové a za jeho zapůjčení ještě jednou děkujeme.

Ač jsme na nacvičení vystoupení měli jen pár dní za poměrně divokých okolností, s výsledkem jsme byli spokojeni. Bon Voyage s Ramozem byli zlatí a ačkoliv jim málem vypadly oči z důlků, když viděli halu nacpanou lidmi (možno vidět na videu ;)), byli stateční a nezradili nás.

Děkujeme Lauře za asistenci, Lucce K. za fotky a Lucce Š. za natočení videa:

 

Co se týče našich ostatních aktivit, jsou poměrně omezeny zimou, respektive světelnými podmínkami. Po práci jezdíme za koňmi už za tmy, takže se věnujeme spíše lehčí práci ze země a nebo jezdíme na louku. Filip s Bon Voyagem vždy zmizí bez sedla a bez uždění do noci a my s Gallardem pozvolna trénujeme s otěžemi. Už se nemůžeme dočkat jara! Gallardo se bude obsedat a i s Bonbonem za světla užijeme víc legrace. Už se to blíží!!!

Těšíme se taky na novou tréninkovou sezónu. Již 9.2. se opět chystáme do Čelčic na soustředění do JK Alika.

K.